Strona główna| Mapa strony| Kontakt
Dziś jest poniedziałek, 19 marzec 2018    Zegar 06:04:46

Inwestycje

Galeria

Nasza Gmina

Nasza Gmina
Warning: getimagesize(/sicienko/File/Gallery/Middle/1/4.jpg) [
function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /sicienko/View/Helper/ImgShadow.class.php on line 7
pokaż wszystkie galerie

Dane Urzędu

Urząd Gminy w Sicienku
ul. Mrotecka 9
86-014 Sicienko

tel. 52 58-70-400, 52 58-70-401
fax 52 58-70-407
e-mail: gmina@sicienko.pl
www: www.sicienko.pl

NIP: 953-10-23-659
Regon: 000547023

 

Godziny pracy Urzędu Gminy w Sicienku:

poniedziałek 7.30 - 15.30
wtorek 8.00 - 17.00
środa 7.30 - 15.30
czwartek 7.30 - 15.30
piątek 7.30 - 14.30

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy

Informacja Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy

Jesteś osobą niepełnosprawną, planujesz jej zatrudnienie albo pracujesz w obszarze integracji społecznej?


Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, działające w Bydgoszczy, zaprasza do korzystania z usług szkoleniowych i doradczych osoby z terenu woj. kujawsko-pomorskiego i województw ościennych.


Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych – bydgoski Oddział Fundacji Pomocy Informatykom i Matematykom Niesprawnym Ruchowo, zaprasza osoby niepełnosprawne, ich otoczenie oraz pracodawców do korzystania z bezpłatnych usług doradczych i szkoleniowych. Centrum działa w Bydgoszczy, jednak swoim działaniem obejmuje zasięg województwa kujawsko-pomorskiego.


Działania CEiAZON opierają się na wielowymiarowym wsparciu Osób Niepełnosprawnych w zakresie aktywizacji zawodowej oraz integracji społecznej. Realizacji tych celów służy:

  •  specjalistyczne poradnictwo prowadzone przez doradcę zawodowego, psychologa oraz prawnika, umożliwiające bardziej efektywne poruszanie się po rynku pracy;
  • bezpłatne szkolenia obejmujące warsztaty psychoedukacyjne, warsztaty prawne, szkolenia zawodowe, podstawowe i zaawansowane szkolenia informatyczne, wspierające konkurencyjność Osób Niepełnosprawnych na rynku pracy;
  • praktyczne wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia poprzez profesjonalne pośrednictwo pracy.

Pracownicy Fundacji i CEiAZON przywiązują szczególną wagę do promocji korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych. Możliwe jest, aby obok formy stacjonarnej, usługi doradcze oraz pośrednictwo pracy realizowane były w formie zdalnej (przy pomocy telefonu i Internetu). Dzięki temu redukujemy trudności i koszty wynikające z konieczności dojazdów do siedziby Centrum.
Centrum, jako certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Agencja Doradztwa Personalnego oferuje Pracodawcom usługi z obszaru:

  • pośrednictwa pracy, polegającego m.in. na pomocy sporządzeniu analizy stanowiska pracy, opracowaniu profilu kandydata oraz ogłoszenia rekrutacyjnego, a także przeprowadzeniu procesu rekrutacji i selekcji kandydatów;
  • doradztwa w zakresie obniżenia kosztów działalności gospodarczej firmy poprzez obniżenie wpłat na PFRON; dofinansowań do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników; dotacji na wyposażenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawne;
  •  rozliczania dofinansowań do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników w ramach SODiR (Systemu Dofinansowań i Refundacji) PFRON;
  •  szkoleń m.in. z zakresu przystosowania stanowiska i środowiska pracy osoby niepełnosprawnej, refundacji kosztów szkoleń pracowników niepełnosprawnych, współpracy z osobami niepełnosprawnymi z różnymi rodzajami niepełnosprawności, prawnych aspekty zatrudniania pracowników z niepełnosprawnością.

Do korzystania z usług Centrum zachęcamy również rodziny osób niepełnosprawnych, osoby oczekujące na wydanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, a także środowisko instytucjonalne zajmujące się problematyką niepełnosprawności.
Osoby zainteresowane wsparciem Centrum zapraszamy do kontaktu.
 

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych

ul. Gajowa 99,

85-717 Bydgoszcz

tel. 52 516 46 14, 52 52 516 15
tel. kom. 508 501 361, 508 501 377

e-mail: bydgoszcz@idn.org.pl


wróć

Kalendarium imprez

Marzec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Wyszukaj imprezę

Data od: Data do:
Szukana fraza

Sonda

Co sądzisz o witrynie Gminy Sicienko?
zobacz wyniki

Copyright © 2009 Urząd Gminy Sicienko

Projekt i realizacja MPMedia